Pierwszy singiel „Byłaś w moim śnie”

Nadszedł ten dzień, w którym mogę powiedzieć śmiało JEST! Mój pierwszy zarejestrowany profesjonalnie i nagrany singiel. Temat wcześniej Wam już znany „Byłaś w moim śnie”

Ten temat chociaż lekko zmodyfikowany został bohaterem głównym singla pod tym samym tytułem. Całość otwiera „Intro” będące zaproszeniem do słuchania, pierwszym pokazaniem tematu. Później dwie wersje – pierwsza bardziej rozwinięta o aranżację i nawet bongosy, druga to już przyspieszona wersja z innym beatem i inną troszeczkę aranżacją.

Jednak tego singla nie nagrywałem sam. Po pierwsze niemożliwością techniczną byłoby nagranie muzyki elektronicznej bez instrumentów, po drugie nie uzyskałbym takiego efektu, bez profesjonalnego mixu i masteringu. To wszystko zapewnił mi Maciej Braciszewski z Gniezna i Jego DSP Studio. Tak to na „maciejowych” Rolandach grałem te klimaty i to tutaj spędziliśmy razem sobotę. Maciej był bardzo pomocny w aranżacji, podsuwał bardzo ciekawe pomysły, jednak fachowa pomoc tuż obok bardzo się przydaje…

Podziękowania również Piotrowi Filipow za grafikę, którą widzicie na samej górze tego wpisu. Została przygotowana specjalnie na okładkę płyty, którą dokończył już sam Maciej.

Singla kończy utwór Jakuba Fijaka, który powstał wcześniej, krótko po tym jak powstała ta pierwotna wersja „Byłaś w moim śnie”. Również podziękowania dla Jakuba za osobiste podejście do tego muzycznego klimatu.

Singiel dostępny jest w netlabelu M-REC jak też w serwisie Jamendo. Ciekawy jestem Waszych opinii! Pozdrawiam i miłego odbioru.

PS. To dopiero początek…

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s