Koniec serwera ‚Midimanii’?

Jak informuje na stronie głównej portalu http://midimania.pl właściciel tej domeny i poddomen między innymi http://el-stacja.midimania.pl, czy http://m-rec.midimania.pl a także inne podstrony włącznie z portalami poświęconymi muzyce elektronicznej http://elektromuzyka.midimania.pl, http://el-dorado.midimania.pl … nie mówiąc o stronach el-muzyków, portal przestaje istnieć…

Niestety, nadchodzi taki moment, że trzeba zwryfikować różne życiowe plany. Adres midimania.pl istnieje w sieci już wiele lat, lecz wszystko wskazuje na to, że bezpowrotnie przestanie istnieć już 11.07.2011. Mimo szczerych chęci, dalsze inwestowanie w funkcjonowanie darmowego portalu hostingowego jest dla mnie coraz bardziej uciążliwe. Jeśli ktoś chciałby przejąć domene wraz z całym hostingiem (około 60GB) proszę o kontakt: admin@midimania.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub kom. 695 980 982. Jeśli nie znajdzie się chętny (wiąże się to z opłaceniem kosztów hostingu) – najpóźniej 12.07.2011 adres midimania.pl oraz wszystkie domeny zostaną zablokowane.
 

Niestety tym samym zostałem zmuszony do zmiany miejsca serwerowego gdzie mieściła się do tej pory od samego początku EL-Stacja i M-REC a także Forum EL-Stacjowe, całe archiwum nagrań, strony innych zaprzyjaźnionych osób itd.. Na szczęście istnieją dobrzy ludzie, którzy od dawna pomagają EL-Stacji i teraz również mogę liczyć na ich pomoc. Jak tylko uporamy się ze wszystkim dam oczywiście znać. Mam już około 500MB na strony nie związane z muzyką elektroniczną i powoli przenoszę w nowe miejsce te strony. Każdego użytkownika na bieżąco o tym informuję.

O ile to będzie możliwe, spróbuję pomóc artystom związanym z el-muzyką, by również mogli mieć swoje strony chociażby w domenie http://el-stacja.pl na wzór http://artysta.el-stacja.pl.

Bądźmy dobrej myśli!

Reklamy

One thought on “Koniec serwera ‚Midimanii’?

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s